Pousada Joana Guest House -Zion Spa
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Spa i relaks Salon spa Jacuzzi | Transfery Transfer (dodatkowo płatny) | Hotel przyjazny dzieciom Kojce Plac zabaw dla dzieci |
| Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Wygodny Pousada Joana Guest House -Zion Spa Penha leży 5 km od lotniska Navegantes i zapewnia swoim Gościom transfery.
Fortress Beach leży 2 km od tego wygodnego hotelu, a Beto Carrero World jest w odległości 25-minutowego spaceru. Zabytki historyczne obejmują Castelo das Nacoes, który znajdują się 2,1 km od tego hotelu. St. Michael Beach znajduje się również w odległości 18-minutowego spaceru.
Zawierające jadalnię i aneks kuchenny pokoje w Pousada Joana Guest House -Zion Spa są wyposażone w takie media jak darmowe Wi-Fi. Do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic, a także ręczniki.
Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Bella Pizza, która jest w zaledwie 1 km.
- Lotniska
- Lotnisko Navegantes10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Toaleta dla niepełnosprawnych
- Łazienka dla niepełnosprawnych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Salon spa
- Jacuzzi
Usługi
- Transfer (dodatkowo płatny)
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Patio
- Taras
- Meble ogrodowe
- Stół
- Telewizor LCD
- Kojce
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest lotnisko Navegantes od wygodnego Pousada Joana Guest House -Zion Spa?
5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Navegantes a wygodnym Pousada Joana Guest House -Zion Spa. - 🚗
Czy mogę zaparkować samochód obok Pousada Joana Guest House -Zion Spa?
Goście Pousada Joana Guest House -Zion Spa mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z wygodnego Pousada Joana Guest House -Zion Spa?
Goście wygodnego Pousada Joana Guest House -Zion Spa powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym Pousada Joana Guest House -Zion Spa?
Średnia cena pokoju w wygodnym Pousada Joana Guest House -Zion Spa wynosi 59 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.